Ekşioğlu İnşaat Karasu Fiyat ve Ödemeler sayfamızdan konu hakkında genel bilgi edinebilirsiniz. Elden Senet kampanyamız hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi burada ifade ettik.

karasu eksioglu insaat iletisim karasu eksioglu insaat videolar sakarya karasu eksioglu insaat karasu satilik yazliklar  Ekşioğlu İnşaat Karasu Fiyat ve Ödemeler

Karasu Ekşioğlu İnşaat Ekşioğlu Karasu Satılık Yazlık

Karasu Fiyat ve Ödemeler

Karasu fiyat ve ödeme seçeneklerimiz ile, ilçemizin en büyük ve en prestijli inşaat firması ünvanını yıllardır taşıyoruz ve taşımaya da devam edeceğiz. …

Karasu Ekşioğlu İnşaat Ekşioğlu Karasu Satılık Yazlık

Ekşioğlu Karasu

Ekşioğlu Karasu ilçemizde olduğu gibi civardaki il ve ilçelerde de projeler hayata geçirmektedir. Kocaali ilçemizde, Sapanca ilçemizde, Sakarya ilimizde Düzce’de, İzmit’de, …

Ekşioğlu İnşaat Karasu olarak, “%25 Peşin, 36-48-60 Ay Elden Senet” kampanyamız büyük ilgi görüyor.

1+1 dairelerde 36 Ay, 2+1 dairelerde 48 Ay, Topraktan Satış dairelerde ise tam 60 Ay elden senet (sıfır faiz, vade farksız, bankasız, kefilsiz) ödeme şartlarımızla her bütçeyi daire sahibi yapıyoruz.

Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak sizlere sunduğumuz kampanyalı projeler ile yaz-kış kullanımlık veya yazlık daire sahibi olmak isteyen müşterilerimize her türlü imkân ve kolaylıklar sağlamaya devam ediyoruz.

Bu amaçla başlattığımız kampanyalarımızdan faydalanmak isteyen müşterilerimizin ilgi ve teveccühlerinden çok memnunuz.

Detaylı bilgi için, aşağıdaki Karasu Ekşioğlu İnşaat İletişim kanallarımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz..

Tüm bu avantajlı ödeme seçeneklerinden yararlanarak Karasuda satılık yazlık daire sahibi olmak ve birikimleriyle Karasuda yatırım yapmak isteyen müşterilerimiz..

Ekşioğlu İnşaat Karasu ofisimizde hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizle sizleri misafir etmekten ayrıca mutluluk duyarız..