Ekşioğlu İzmit Starhill,  Ekşioğlu İnşaat olarak Türkiye’nin sanayi alanında en önemli şehri olan İzmit’te hızla yükselttiğimiz 2. dev projemizdir. İzmit’in Arızlı-Kuruçeşme bölgesinde inşa ettiğimiz residence ve villalarımız müşterilerimizden çok büyük ilgi görmektedir.

Ekşioğlu StarHill İzmit Karasu Ekşioğlu İnşaat Ekşioğlu Karasu Satılık Yazlık (23)

karasu satilik yazlik eksioglu karasu eksioglu insaat iletisim karasu eksioglu insaat videolar sakarya karasu eksioglu insaat karasu satilik yazlik   Ekşioğlu İzmit StarHill

Projemize olan ilginin en büyük sebeplerinden bir tanesi de İzmit için emsalsiz bir proje olması, konumundan ötürü eşsiz bir doğanın içerisinden seyredilebilen deniz manzarası ve “Ekşioğlu İnşaat” markasıdır.

İzmit’in Akpınar mevkiinde bulunan projemizin etrafı tamamen orman arazisi ile çevrilidir.

Projemizin, bulunduğu konum itibariyle meteorolojik veriler doğrultusunda sürekli ve devamlılık gösteren yoğun oksijen sirkülasyonu vardır.

Dairelerimiz %80 oranla deniz ve doğa manzarasına sahiptir. Bulunduğu konum itibariyle bugünkü manzarasının değişme riski bulunmamaktadır.

Ekşioğlu StarHill İzmit Karasu Ekşioğlu İnşaat Ekşioğlu Karasu Satılık Yazlık (1)

Ekşioğlu İzmit StarHill Gece Manzarası - 1

Ekşioğlu İzmit StarHill Gece Manzarası - 2

Hem doğa ile iç içe hem de deniz manzarası ile projemiz İzmit’te ilgi odağı haline gelmiştir. İzmit E-5 otoyoluna sadece 7-8 dakika mesafede olması projemize ulaşımı da oldukça kolaylaştırıyor. Projemizin yakınında inşa edilmiş olan İzmit TOKİ konutlarından ötürü düzenli olarak otobüs seferleri de yapılmaktadır. Projemiz bünyesinde;

 • Açık – Kapalı Havuz
 • Açık – Kapalı Otopark
 • Sauna
 • Fitness
 • Yoga & Pilates Salonu
 • Spa merkezi
 • Restoran
 • Çocuk Oyun Parkı
 • Market
 • Toplantı Salonları
 • Müzik Stüdyosu
 • Kafeterye & Bar
 • Kuru Temizleme
 • Mini Futbol Sahası
 • Basketbol Sahası
 • Teknik Servis Birimi
 • Resepsiyon Görevlisi
 • 7/24 Güvenlik

        … gibi birçok sosyal aktivite imkanını da içerisinde bulunduruyor. eksioglu-izmit-starhill-eksioglu-izmit-starhill-yasam-alanlari-1

eksioglu-izmit-starhill-eksioglu-izmit-starhill-yasam-alanlari-2

Ekşioğlu İzmit StarHill - Sosyal Alanlar - Sinema Salonu

blank

“Ekşioğlu İzmit Starhill” projemiz lokasyon olarak da ulaşımı kolay bir konumdadır.

 • İstanbul’a 102 km,
 • Sabiha Gökçen Havalimanı’na 64 km,
 • Bursa’ya 112 km,
 • Sapanca’ya 40 km,
 • Osmangazi Köprüsü’ne 35 km mesafededir.

Ekşioğlu StarHill İzmit Karasu Ekşioğlu İnşaat Ekşioğlu Karasu Satılık Yazlık (2)

Toplamda 67.222 m2 alan üzerinde 23.287 m2’lik yapı alanı ile dev bir alan üzerine inşa edilen projemizde 8 blok, 362 adet daire, 9 adet dubleks villa, 2 adet tripleks villa ve 3 adet ticari alan bulunmaktadır.

Projemizde 1+1, 3+1, 5+1 normal daireler ile birlikte 2+1 ve 3+1 bahçe dubleksleri ve çatı dubleksleri de mevcuttur. Otoparkları ise açık otopark ve kapalı otopark olarak iki kısımdır. Otoparklardan asansörle direkt dairelere ulaşma imkânı sağlanmıştır.

PROJENİN ZEMİNİ ve TEMELİ

Projemiz arazisinin jeolojik yapısının zemin etüdü ve jeolojik sondaj raporları ile “sağlam kaya” olduğu tespit edilmiştir. Projemizin temelinde ise C35 sınıfı beton ile birlikte (20-24-26 mm) çaplarında yivli inşaat demiri kullanılmış olup, radye temel sistemi uygulanmış ve 120 cm yüksekliğinde temel atılmıştır.

BİNA İÇİ TEKNİK DETAYLAR

Projemizdeki tüm bloklarda normal merdiven ve yangın merdiveni olmak üzere iki merdiven bulunmaktadır. Bunun yanı sıra her blokta 8 ve 11 kişilik çift asansör vardır. Dış cephede izole bims, iç duvarlarda ise 8,5 ve 13,5’luk tuğla kullanılmıştır. Katlar arasındaki döşeme ise 35 cm kalınlığında ve asmolen döşemedir.

DAİRE İÇİ TEKNİK DETAYLAR

Projemizdeki dairelerimizde ısıtma sistemi olarak “yerden ısıtma” bulunmaktadır. Camlar ise 3 katmanlı, yüksek izole edilmiş ısı ve ses yalıtımlı camlardır. Dairelerimizin arasındaki duvarlar çift katlı olup araları izole malzemesi ile doldurularak ses yalıtımı sağlanmıştır.

DAİRE ÖZELLİKLERİ

1+1 dairelerimiz; 97 m2 ve 102 m2 olmak üzere iki çeşittir. Orta cephelerde ve tamamı deniz manzaralıdır.

2+1 dairelerimiz; 125 m2 ve 126 m2 olmak üzere iki çeşittir. 125 m2 olanlar bahçe dubleksidir ve tamamı deniz manzaralıdır. 126 m2 olanlar ise çatı dubleksidir.

3+1 dairelerimiz; 119 m2 ile 180 m2 aralığında 17 çeşittir. (119-131-132-139-155-159-161-162-177-180 m2…). Bu dairelerimizin de %80’i deniz manzaralıdır.

5+1 dairelerimize gelince; 227 m2 ve 230 m2 olmak üzere iki çeşittir ve tamamı deniz manzaralıdır.

Villalarımız ise; 9 adet 4+1 dubleks – 200 m2 ve 2 adet 5+1 triplex – 300 m2 olmak üzere iki çeşittir ve tamamı deniz manzaralıdır.

Ekşioğlu İnşaat olarak topraktan satışa sunduğumuz Ekşioğlu İzmit Starhill projemizde, günümüz ekonomik şartlarına inat fiyatlarımızı çok uygun seviyelerde tutmaktayız. Ekonomik olarak olabildiğince her kesimin lüks bir daire sahibi olmasını amaçlayarak siz müşterilerimize elden senetli, sıfır faiz, bankasız, kefilsiz ödeme seçenekleri sunmaktayız.

Dairelerimizle alakalı olarak teknik detayları içeren Kat Planları aşağıdaki fotoğraflarımızda bilgilerinize sunulmuştur. Fiyat bilgilerini de en kısa zamanda siz müşterilerimizle paylaşacağız…

Ekşioğlu İzmit StarHill fiyat ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için Ekşioğlu İnşaat İletişim kanallarımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz…

Ekşioğlu İzmit StarHill (Gündüz Görünüm)

blank   blank   blank

blank   Ekşioğlu İzmit StarHill - Karasu Ekşioğlu İnşaat Karasu Satılık Yazlık Daire ve Dubleksler   blank

blank   blank   blank

blank   blank   blank

blank   blank   blank

blank   blank   blank

blank   blank   blank

blank   blank   blank

blank   blank   blank

blank   blank   blank

blank   blank   blank

blank   blank   blank

blank   blank   blank

blank   blank   blank

blank

Ekşioğlu İzmit StarHill (Gece Görünüm)

blank   blank   blank

blank   blank   blank

blank   blank   blank

blank   blank   blank

blank   blank   blank

blank   blank   blank

blank   blank

Ekşioğlu İzmit StarHill (Sosyal Alanlar)

blank   blank   blank

blank   blank   blank

blank   blank   blank