Ekşioğlu Yenimahalle Konakları 6

Ekşioğlu Yenimahalle Konakları 6, Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu Yenimahalle’de inşa ettiğimiz Yenimahalle Konakları serisinin altıncısıdır..

Ekşioğlu Yenimahalle Konakları 6 Sitesi

Karasu Ekşioğlu Yenimahalle Konakları - 6 Sitesi Proje Alan Haritası

Sitemiz, denize 6 – 7 dk. yürüme mesafesindedir.

Sitemiz, Karasu ilçemizin Yenimahalle’sindedir. Havuzsuz bir site içerisinde, 2 blok ve 36 daireden oluşmaktadır.

Sakarya Nehri’ne nazır çift cepheli bir konuma sahiptir. Bu sebeple dairelerimizin bir kısmı Sakarya Nehri ve yemyeşil bir orman manzarasına sahiptir.

Sitemizde 1 Oda + 1 Salon (55 – 60 m2) ve 2 Oda + 1 Salon (70 – 75 – 80 m2) daire modellerimiz bulunmaktadır.

Muhitinde, çay bahçeleri, kafeteryalar, kahvaltı salonları ve balık restoranları çokça bulunmaktadır. Ayrıca hemen hemen her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz marketler ve küçük işletmeler de mevcuttur.

Yürüyüş alanları ve bu alanlarda spor aletleri bulunduğu gibi, nehir kenarı olması asabiyle de olta balıkçılığına meraklı müşterilerimiz için eşsiz bir konumdadır.

Kalabalıktan uzakta huzurlu bir ortam arayan siz müşterilerimiz için bu sitemizi mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.

Sitemizin hemen önünden dolmuş güzergahları da bulunmaktadır.

Eşsiz bir konuma ve manzaraya sahip bu sitemizdeki avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak isterseniz acele etmenizi tavsiye ederiz.

Karasuda satılık yazlık fiyat ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için Ekşioğlu İnşaat iletişim kanallarımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz…

Yenimahalle Konakları 6 Sitesi Foto Galeri

Ekşioğlu Yenimahalle Konakları 6 Karasu Ekşioğlu İnşaat Karasu Satılık Yazlıklar Daireler Villalar www.karasusatilikyazliklar (3)      Ekşioğlu Yenimahalle Konakları 6 Karasu Ekşioğlu İnşaat Karasu Satılık Yazlıklar Daireler Villalar www.karasusatilikyazliklar (7)      Ekşioğlu Yenimahalle Konakları 6 Karasu Ekşioğlu İnşaat Karasu Satılık Yazlıklar Daireler Villalar www.karasusatilikyazliklar (8)

Ekşioğlu Yenimahalle Konakları 6 Karasu Ekşioğlu İnşaat Karasu Satılık Yazlıklar Daireler Villalar www.karasusatilikyazliklar (10)      Ekşioğlu Yenimahalle Konakları 6 Karasu Ekşioğlu İnşaat Karasu Satılık Yazlıklar Daireler Villalar www.karasusatilikyazliklar (11)      Ekşioğlu Yenimahalle Konakları 6 Karasu Ekşioğlu İnşaat Karasu Satılık Yazlıklar Daireler Villalar www.karasusatilikyazliklar (13)

Ekşioğlu Yenimahalle Konakları 6 Karasu Ekşioğlu İnşaat Karasu Satılık Yazlıklar Daireler Villalar www.karasusatilikyazliklar (14)      Karasu Ekşioğlu İnşaat Karasu Satılık Yazlıklar Daireler Villalar www.karasusatilikyazliklar.com      Karasu Ekşioğlu İnşaat Karasu Satılık Yazlıklar Daireler Villalar www.karasusatilikyazliklar.com

Karasu Ekşioğlu İnşaat Karasu Satılık Yazlıklar Daireler Villalar www.karasusatilikyazliklar.com      Karasu Ekşioğlu İnşaat Karasu Satılık Yazlıklar Daireler Villalar www.karasusatilikyazliklar.com      Karasu Ekşioğlu İnşaat Karasu Satılık Yazlıklar Daireler Villalar www.karasusatilikyazliklar.com

Karasu Ekşioğlu İnşaat Karasu Satılık Yazlıklar Daireler Villalar www.karasusatilikyazliklar.com      Karasu Ekşioğlu İnşaat Karasu Satılık Yazlıklar Daireler Villalar www.karasusatilikyazliklar.com

Karasu Ekşioğlu İnşaat Logo

8 thoughts on “Ekşioğlu Yenimahalle Konakları 6

 1. blank
  Hacer kirişci Reply

  İnşaat durumu ile ilgili bilgi alabilirmiyiz başladımı acaba 2+1 3 kat Mustafa kirişci

 2. blank
  Nurcan Reply

  Slm
  Bana Fiat listesi ve Ödeme koşulları ile bilgi gönderebilirmisiniz
  Ön ödeme ara ödeme aylık nasiıl oluyor.

 3. blank
  Aynur Reply

  Merhaba yeni bir projemi yada yeni satilik projeniz varmi karasuda teşekkürler

 4. blank
  abdulkerimakcan Reply

  yaz kış yaşamak istiyorum denize yakın 2+1 yaz kış kalınacak konut

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir