Karasu Ekşioğlu Elden Senet Kampanyamız ile;

1+1 dairelerde 24 Ay Elden Senet (Sıfır Faiz, Vade Farksız, Bankasız, Kefilsiz),

2+1 dairelerde 24 Ay Elden Senet (Sıfır Faiz, Vade Farksız, Bankasız, Kefilsiz),

ve Topraktan Satışı yapılmakta olan henüz bitmemiş projelerimizde ise yine 36 Ay Elden Senet (Sıfır Faiz, Vade Farksız, Bankasız, Kefilsiz)

Karasu satılık yazlık dairelerimizden beğendiğinize sahip olmak artık çok kolay.. 

Karasu Ekşioğlu Elden Senet Kampanyası   Karasu Ekşioğlu Elden Senet Kampanyası

Kampanya Detayları:


1 Oda + 1 Salon yazlık daireler için;

Seçenek – 1: Yaklaşık olarak %30 peşinat ve geriye kalan meblağ için 24 ay eşit miktarlarda elden senet düzenlenerek ödeme planınız hazırlanmaktadır.

Seçenek – 2: Yaklaşık olarak %30 peşinat ve geriye kalan meblağ için 24 ay sizin belirleyeceğiniz ve daha küçük miktarlarda elden senet düzenlenerek, kalan kısmını da ilk 1 yıl içerisinde yine sizin belirleyeceğiniz tarihte ödemek koşuluyla ara ödeme eklenerek ödeme planınız hazırlanmaktadır.


2 Oda + 1 Salon yazlık daireler için;

Seçenek – 1: Yaklaşık olarak %30 peşinat ve geriye kalan meblağ için 24 ay eşit miktarlarda elden senet düzenlenerek ödeme planınız hazırlanmaktadır.

Seçenek – 2: Yaklaşık olarak %30 peşinat ve geriye kalan meblağ için 24 ay sizin belirleyeceğiniz ve daha küçük miktarlarda elden senet düzenlenerek, kalan kısmını da ilk 1 yıl içerisinde yine sizin belirleyeceğiniz tarihte ödemek koşuluyla ara ödeme eklenerek ödeme planınız hazırlanmaktadır.


3 Oda + 1 Salon yazlık-kışlık daireler için;

Seçenek – 1: Nakit veya Konut kredili satış geçerlidir..


Elden Senet Kampanyamız hakkında daha detaylı bilgi almak ve hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat İletişim kanallarımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz..