Bu kampanya 2017 – 2018 yılları arası uygulanan ve artık uygulamada olmayan bir kampanyadır..

Karasu Ekşioğlu Peşinde İndirim (40 Bin TL) Kampanyamız ile;

2 Oda + 1 Salon dairelerimiz 185 Bin TL ile 210 Bin TL aralığında iken kısa süreliğine 145 Bin TL ile 170 Bin TL aralığında satışa sunulmuştur.

Karasu Ekşioğlu İnşaat Ekşioğlu Karasu Satılık Yazlık   Karasu Ekşioğlu Peşinde İndirim (40 BİN TL) Kampanyası

Ekşioğlu İnşaat olarak bu yıl inşaat sektöründeki 40. yılımızı kutlamaktayız. 40. yılımıza özel olarak Karasu ilçemizdeki 4 pilot bölgede 4 adet sitemizde peşinde 40 bin TL indirim yaparak hem nakit hem de konut kredisi kullanmak isteyen müşterilerimize kolaylıkla daire sahibi olmaları için bu kampanyamızı başlattık. Normal satış fiyatları üzerinden yine 48 ay elden senet (sıfır faiz, vade farksız, bankasız, kefilsiz) imkanınız vardır. Dileyen müşterilerimiz indirimden, dileyenler de elden senet imkanımızdan yararlanabilirler.

Kampanya Detayları:

Bu 4 sitemizde bulunan 185 Bin TL ile 210 Bin TL aralığındaki dairelerimiz kısa süreliğine 145 Bin TL ile 170 Bin TL aralığında satışa sunulmuştur. 

Sakarya Karasu’da satılık daire arıyorsanız Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak sizlerin; havuzlu site içi, havuzsuz site içi, elden senet, yazlıklar, daireler, dubleksler, uygun fiyat, en ucuz daireler… gibi kriterlerinizin hepsini karşılayacak projelerimizi sizlere sunarak, sizleri Karasuda yazlık daire veya Karasu merkezde geniş daire sahibi yapmak için bekliyoruz.

Peşinde İndirim (40 Bin TL) Kampanyamız hakkında daha detaylı bilgi almak ve hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat İletişim kanallarımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz..