Karasu Ekşioğlu Topraktan Satış Kampanyamız ile;

İnşaatı hala devam etmekte olan projelerimizde tam 24 Ay Elden Senet (Sıfır Faiz, Vade Farksız, Bankasız, Kefilsiz) imkanları ile Karasu satılık yazlık dairelerimizden beğendiğinize sahip olmak artık çok kolay.. 

Karasu Ekşioğlu İnşaat Ekşioğlu Karasu Satılık Yazlık   Karasu Ekşioğlu Topraktan Satış Kampanyası

İnşaatı hali hazırda hızla devam eden bu projelerimizden Karasu Ekşioğlu North Star 3 ve Ekşioğlu Çamlık 2 sitelerimiz Sakarya ilimize bağlı Karasu ve Kocaali ilçemizdedir.

Diğer projemiz Ekşioğlu İzmit StarHill ise adından da anlaşılacağı gibi İzmit ilimizin Arızlı bölgesinde yükselmektedir.

Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak, bugüne kadar tüm projelerimizi, siz müşterilerimizi düşünerek, hem uygun fiyatlarla hem de sıfır faiz ve vade farksız olarak elden senet imkanları ile topraktan satışa sunduk.

Daha önce topraktan satışa sunduğumuz projelerimizde maksimum 24 ay elden senet imkanları tanıyorduk.

Bu yıla özel olarak yine sıfır faiz ve vade farksız olarak 36 ay elden senet imkanı sunuyoruz.

Kampanya Detayları:

Ekşioğlu Melis Evleri – 1 ve 2 projelerimizdeki bütün dairelerimiz 2 Oda + 1 Salon bahçe ve çatı dubleksi konseptindedir.


2 Oda + 1 Salon yazlık dubleks daireler için;

Seçenek – 1: Yaklaşık olarak %30 peşinat ve geriye kalan meblağ için 24 ay eşit miktarlarda elden senet düzenlenerek ödeme planınız hazırlanmaktadır.

Seçenek – 2: Yaklaşık olarak %30 peşinat ve geriye kalan meblağ için 24 ay sizin belirleyeceğiniz ve daha küçük miktarlarda elden senet düzenlenerek, kalan kısmını da ilk 1 yıl içerisinde yine sizin belirleyeceğiniz tarihte ödemek koşuluyla ara ödeme eklenerek ödeme planınız hazırlanmaktadır.


Ekşioğlu İzmit StarHill projemizde ise 1 Oda + 1 Salon daireden 5 Oda 1 Salon dubleks daireye,

4 Oda + 1 Salon villadan 5 Oda + 2 Salon villaya kadar her konseptte dairelerimiz mevcuttur.

Ekşioğlu İzmit StarHill projemizle alakalı olarak yeni ve avantajlı bir kampanya hazırlanmaktadır. Yeni kampanyamızın detaylarını en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız.


Topraktan Satış Kampanyamız hakkında daha detaylı bilgi almak ve hafta sonları İstanbul’dan Karasu’ya ücretsiz servislerimizde yerinizi ayırtmak için Ekşioğlu İnşaat İletişim kanallarımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz..